Vítáme Vás na našem eshopu. Budeme rádi, když navštívíte naši kamennou prodejnu v Táboře u autobusového nádraží, kde naleznete daleko více farmářských produktů. Postupně budeme nové produkty nahrávat na eshop, za zdržení se omlouváme.

O nás

FARMA U IVUŠKY představuje možnost každodenního nákupu farmářských potravin v Táboře hned u autobusového nádraží. V nabídce naleznete nejenom zdravé potraviny, ovoce a zeleninu, ale i produkty od malých lokálních farmářů, kteří s chutí a láskou připravují své produkty, jako například klobásy, sýry či různé tyčinky a sušenky.
 

U nás nakoupíte vše pro celou rodinu.

FARMA U IVUŠKY je zcela rodinným projektem, kdy na počátku bylo přání prodávat dobré a kvalitní potraviny od českých dodavatelů. Už jsme měli dost pančování potravin a neustálých náhražek, které se čím dál více v prodejnách nabízejí. Chtěli jsme krámek, který si pamatujeme z našeho mládí či z vyprávění našich babiček. Také se nám líbí, když si můžeme přímo v prodejně o produktech popovídat, nechat si poradit a zjistit tak celý příběh výroby. Prostě krámek rodinného tipu, kdy můžeme jako ve starých filmech zametat před krámem, v klidu si se zákazníkem popovídat a poznat ho.

Jako rodina jsme tedy spojili mládí, elán a dravost našeho syna se zkušenostmi rodičů, a proto jsme se pustili do projektu FARMA U IVUŠKY. Farmářské potraviny budeme prodávat stále, nově pod značkou FARMA U IVUŠKY. Prodejnu naleznete ze strany autobusového nádraží (ulice Šafaříkova), zaparkovat můžete přímo před prodejnou nebo na parkovacích místech v okolí (okolo nádraží či v přilehlých ulicích).

Nakoupíte u nás především české produkty, přičemž díky zvyšující se poptávce po dalších produktech, postupně přidáváme kvalitní zahraniční delikatesy, jako jsou olivy, tuňáci v plechovce či kuskus a různé „superpotraviny“.

A proč zrovna tento název? Hledali jsme „domácí“ či „rodinné“ jméno, které by nám přiblížilo rodinnou atmosféru našeho obchodu a zároveň by bylo jednoduše zapamatovatelné. Vyhrála tak kombinace zkratky pro farmářské potraviny a jména naší prababičky. Shodu náhod jméno Ivuška znáte i z návštěv našeho obchodu. Znáte již jména naších usměvavých prodavaček? Jestli ne, tak hádejte.

Těšíme se na Vás

Miluška, Jarda, Milan a Ivuška

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení