Vítáme Vás na našem eshopu. Budeme rádi, když navštívíte naši kamennou prodejnu v Táboře u autobusového nádraží, kde naleznete daleko více farmářských produktů. Postupně budeme nové produkty nahrávat na eshop, za zdržení se omlouváme.

O nás

FARMA U IVUŠKY představuje možnost každodenního nákupu farmářských potravin v Táboře hned u autobusového nádraží. V nabídce naleznete nejenom zdravé potraviny, ovoce a zeleninu, ale i produkty od malých lokálních farmářů, kteří s chutí a láskou připravují své produkty, jako například klobásy, sýry či různé tyčinky a sušenky.
 

U nás nakoupíte vše pro celou rodinu.

FARMA U IVUŠKY je zcela rodinným projektem, kdy na počátku bylo přání prodávat dobré a kvalitní potraviny od českých dodavatelů. Už jsme měli dost pančování potravin a neustálých náhražek, které se čím dál více v prodejnách nabízejí. Chtěli jsme krámek, který si pamatujeme z našeho mládí či z vyprávění našich babiček. Také se nám líbí, když si můžeme přímo v prodejně o produktech popovídat, nechat si poradit a zjistit tak celý příběh výroby. Prostě krámek rodinného tipu, kdy můžeme jako ve starých filmech zametat před krámem, v klidu si se zákazníkem popovídat a poznat ho.

Jako rodina jsme tedy spojili mládí, elán a dravost našeho syna se zkušenostmi rodičů, a proto jsme se pustili do projektu FARMA U IVUŠKY. Farmářské potraviny budeme prodávat stále, nově pod značkou FARMA U IVUŠKY. Prodejnu naleznete ze strany autobusového nádraží (ulice Šafaříkova), zaparkovat můžete přímo před prodejnou nebo na parkovacích místech v okolí (okolo nádraží či v přilehlých ulicích).

Nakoupíte u nás především české produkty, přičemž díky zvyšující se poptávce po dalších produktech, postupně přidáváme kvalitní zahraniční delikatesy, jako jsou olivy, tuňáci v plechovce či kuskus a různé „superpotraviny“.

A proč zrovna tento název? Hledali jsme „domácí“ či „rodinné“ jméno, které by nám přiblížilo rodinnou atmosféru našeho obchodu a zároveň by bylo jednoduše zapamatovatelné. Vyhrála tak kombinace zkratky pro farmářské potraviny a jména naší prababičky. Shodu náhod jméno Ivuška znáte i z návštěv našeho obchodu. Znáte již jména naších usměvavých prodavaček? Jestli ne, tak hádejte.

Těšíme se na Vás

Ivuška, Jarda, Jitka a Zdeněk