Vítáme Vás na našem eshopu. Budeme rádi, když navštívíte naši kamennou prodejnu v Táboře u autobusového nádraží, kde naleznete daleko více farmářských produktů. Postupně budeme nové produkty nahrávat na eshop, za zdržení se omlouváme.

U nás nabízíme

PŘIPRAVTE SI NÁKUP

Napište nám na co máte chuť, my Vám zboží připravíme a bude na Vás čekat v tašce na prodejně. Nepřijdete tak o své oblíbené produkty. Stačí napsat na email farma@uivusky.cz. Můžeme využít náš rezervační eshop a příprava nákupu tak pro Vás bude jednodušší.

 

OBJEDNÁVKA MASA Z FAREM

Připravujete větší oběd a sháníte dobré a kvalitní maso? Pak neváhejte a domluvte se s námi dopředu. Kontaktujeme dodavatele, zajistíme Vámi požadovaný druh masa a množství a dáme Vám vědět, jakmile bude zboží na prodejně. Napište nám na farma@uivusky.cz, přidejte telefon a jméno a můžete se těšit.

 

ZÁKAZNICKÁ KARTA

Vyzvedněte si u nás vlastní zákaznickou kartu a získejte slevu na nákup. Při nákupu nad 200 Kč získáte od nás razítko. Za 10 razítek se pak můžete těšit na jednorázovou slevu z dalšího nákupu ve výši 100 Kč. Při vyzvednutí karty od nás dostáváte již první razítko jako dárek.

Po zaplnění karty a využití slevy nám můžete nechat Váš email, na který Vám budou chodit novinky z naší prodejny 1-2 za měsíc.

 

DÁRKOVÉ BALÍČKY PRO VŠECHNY

Naše Ivuška ráda připravuje dárkové balíčky, proto neváhejte a vyberte si z našich kvalitních produktů, ze kterých si pak domů odnesete krásně zabalený dárek. Pak už nám jenom řekněte, jak se dárek líbil.

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nejste si jistí, co dát jako dárek? Nevadí, věnujte svým blízkým či kamarádům dárkové poukázky a nechte je, ať si vyberou podle své chuti. Dárkové poukázky máme v různých hodnotách, stačí si vybrat.